Týden v Kocourkově 53/2013

neděle 29. prosinec 2013 21:45

Prezident Miloš Zeman ve svém Vánočním projevu nešetřil samochválou. No ono, když ho nepochválí někdo jiný, tak to musí udělat sám.

     V posledním týdnu tohoto roku padaly teplotní rekordy, rozkvétaly prvosenky a sedmikrásky a Miloš Zeman se projevil ve svém Vánočním projevu.

PONDĚLÍ 23.12.

Jana Nagyová nyní již nečasová, měla vynášet tajné informace z BIS lobystům.

Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek trpí roztroušenou sklerózou, nu tak nevím jestli je vstup do politiky tou pravou volbou, já jí mám totiž také a mám se vyhýbat stresu.

 

ÚTERÝ 24.12.

Na Staroměstském náměstí v Praze se rozlévalo dva tisíce porcí polévek bezdomovcům, na Václavském náměstí jich bylo k dispozici dalších tisíc, no to jste jim toho tedy dali.

 

STŘEDA 25.12.

V celé republice padaly teplotní rekordy,  bylo větší teplo než o letošních Velikonocích.

Zlodějíček se rozhodl, že vykrade sanitku, začal si přístroje ládovat do pytlů. Nakonec se však rozhodl, že ukradne celou sanitku, tento plán mu však zmařila zdravotnice, která ho vyrušila a krádež tím překazila.

 

ČTVRTEK 26.12.

Prezident Miloš Zeman ve svém Vánočním projevu nešetřil samochválou a také chválou adresovanou „jeho“ Rusnokovo vládě.

 

PÁTEK 27.12.

Lidé pobírající dávky v hmotné nouzi složenkou, nedostali své peníze včas.

Lékaři nebudou moci od Nového roku sloužit více jak 8 přesčasových hodin za týden, ve své domovské nemocnici, přesčasy však mohou překročit například na záchrance. V nemocnicích tím pádem hrozí nedostatek lékařů.

 

SOBOTA 28.12.

Obchody rozjely povánoční výprodeje, cedulkou slevy však označují zboží, které vůbec zlevněné není a to i přesto, že jim za toto jednání hrozí milionové pokuty.

To co je dnes nazýváno půjčkou, bude od Nového oku, dle nového občanského zákoníku nazýváno zápůjčkou.

Žena s 18 zákazy řízení, trvající v délce 12,5 roku, byla opět chycena za volantem. Žena bude mít nejspíše nařízenou soudní léčbu, sama o sobě totiž prohlašuje, že je blázen.

Na jižní Moravě vykvetly sedmikrásky a prvosenky. Tak už se i to počasí u nás zbláznilo.

 

NEDĚLE 29.12.

Ministerstvo dopravy se rozhodlo, že některé rychlostní silnice přejmenuje na dálnice. Vzniknou tak kilometry nových dálnic, bez toho aniž by se koplo.

 

     Tak toto byl poslední kocourkov letošního roku. Přeji vám všem a je ten nový rok 2014 lepší než ten na jehož sklonku se právě nacházíme. A politici vymýšlejí zákony nejen pro sebe, ale také pro nás obyčejný lid.

Foto:   ČTK

Šárka Švátorová Chotová

Žádný diskusní příspěvek dosud nebyl vložen.

Šárka Švátorová Chotová

Šárka Švátorová Chotová

Ráda dělám rozhovory se zajímavými lidmi, občas si beru na mušku politiky a také se zabývám údělem obyčejného člověka v dnešní společnosti.

Jsem obyčejnej človíček, kterej se potýká již pár let s vážnou chorobou a aby přišel na jiné myšlenky, tak píše.

REPUTACE AUTORA:
0,00

Seznam rubrik

Tipy autora

tento blog
všechny blogy

Pošlete mi vzkaz

Zbývá vám ještě znaků. Je zakázáno posílat reklamu a vzkazy více bloggerům najednou.